AKADEMIA KULINARNA WHIRLPOOL

Ponad 6 lat temu wraz z Whirlpool otworzyliśmy szkołę gotowania Akademia Kulinarna Whirlpool. Projektowi przyświecał jeden cel – zaprezentowanie sprzętów marki Whirlpool w trakcie przepysznej zabawy. W Akademii Kulinarnej Whirlpool miłośnicy gotowania aż trzy razy w tygodniu mają okazję wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych, w trakcie których najlepsi szefowie kuchni i kucharze poprzez zabawę uczą sztuki kulinarnej.

W ramach działania Akademii Kulinarnej Whirlpool zbudowaliśmy atrakcyjną bazę partnerów – marek foodowych, których produkty przedstawiamy gościom Akademii podczas warsztatów, spotkań i konferencji. Ciekawe wydarzenia odbywające się w Akademii pozwalają nam na tworzenie apetycznego contentu, jaki później użytkownicy mogą znaleźć na stronie www oraz kanałach social mediowych Akademii, którymi stale się opiekujemy.

W przestrzeni Akademii Kulinarnej Whirlpool organizujemy cykliczne warsztaty kulinarne, które są idealnym rozwiązaniem, żeby zapoznać konsumentów z produktem w praktyce – zarówno kategorii food, jak i non-food. W czasie każdego z warsztatu wykonujemy relacje fotograficzne, które w zależności od wymagań partnera warsztatu zawierają w sobie lokowanie produktu lub nie. Relacje zdjęciowe są następnie publikowane na stronie Akademii Kulinarnej Whirlpool, kanałach social mediowych Akademii oraz udostępnione do użytku partnera.

W grudniu 2017 roku wspólnie z Fundacją Porozumienie Bez Barier zorganizowaliśmy warsztaty międzypokoleniowe dla seniorów oraz dzieci z Domu Dziecka w Pęcherach. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego seniorzy przekazywali wiedzę na temat tradycji świąt Bożego Narodzenia najmłodszym uczestnikom warsztatów. Wielkim wsparciem podczas wydarzenia była obecność pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, która wraz z kucharzami Akademii Kulinarnej Whirlpool czuwała nad całością wydarzenia. Podczas warsztatów byli obecni zaprzyjaźnieni dziennikarze i media.

Wspólnie z Fundacją Herosi, opiekującą się Kliniką Chirurgii Onkologicznej warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka zorganizowaliśmy akcję charytatywną. W klinice znajdowała się mała i niepraktyczna kuchnia, którą postanowiliśmy wyremontować i wyposażyć w najlepsze sprzęty do zabudowy Whirlpool. Andrzejki, na które zaprosiliśmy siatkarza Andrzeja Wronę, stały się okazją do uroczystego otwarcia nowej, funkcjonalnej kuchni. Wspólnie zorganizowaliśmy jeszcze jedno wydarzenie – Mikołajki. Oba wydarzenia aktywnie promowało w swoich mediach wydawnictwo Polska Press. Staliśmy się również partnerem charytatywnego kalendarza wydanego przez Fundację Herosi. W ramach późniejszej współpracy pomogliśmy w wyposażeniu kuchni personelu medycznego o dodatkowy sprzęt marki Whirlpool.